FacebookTwitterПідписатися на RSS

Порядок користування абонементом

1.1. Право користування абонементом надається всім студентам, які навчаються в Університеті та співробітникам, які працюють на постійній основі.

1.2. Література з фондів абонементів видається на семестр, навчальний рік або обмежений термін користування в залежності від наявної кількості примірників видань та згідно навчальних планів підготовки фахівців в університеті.

1.3. Обмежений термін для книг складає ЗО діб; для видань, що продовжуються і видань підвищеного попиту складає 15 діб. Кількість однієї видачі документів на абонемент не може перевищувати 10 примірників.

1.4. Не видаються на абонемент довідники, енциклопедії, дисертації, журнали, газети, книги (до 1946 року), а також видання із дарчих колекцій та такі, що наявні в одному примірнику.

1.5. За кожний отриманий документ користувач розписується в прикнижному формулярі. Не дозволяється виносити з Бібліотеки документи, не занесені до читацького формуляру.

1.6. Чергова видача документів можлива лише після повернення взятих раніше документів або після продовження терміну користування ними, а також у разі коли кількість узятих документів не перевищує встановлених норм.

1.7. Під час проведення перереєстрації, а також на час канікул, відпустки, читач, який користується персональним абонентом, зобов'язаний повернути всі документи, які зафіксовані за ним обліковими документами Бібліотеки або пред'явити їх бібліотекарю для продовження терміну користування. Користувачів, які не перереєструвалися, Бібліотека не обслуговує.

1.8. Сторонні Університету читачі для одержання літератури передають бібліотеці кошти у розмірі ринкової вартості отриманих книг як забезпечення виконання ними зобов'язань щодо повернення бібліотеці документів відповідно ст. 20 Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу". Після повернення книг бібліотека повертає кошти читачу. Якщо одержані в бібліотеці у такий спосіб книги не повертаються в зазначений термін і дії щодо їх повернення не мають результату, то кошти зараховуються на поточний рахунок університету.

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.