FacebookTwitterПідписатися на RSS

Загальні положення

1.1. Наукова бібліотека ЧДТУ (далі - Бібліотека) є навчально-допоміжним, інформаційним, науковим, культурно-освітнім структурним підрозділом Чернігівського національного технологічного університету (далі - Університет), який забезпечує літературою та інформацією навчально-виховний та науковий процес університету і діє на підставі Положення про наукову бібліотеку ЧНТУ.

1.2. Правила користування Бібліотекою розроблені відповідно до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" № 32/95-ВР від 27.01.1995 р. із змінами та доповненнями, Наказу Міністерства культури і мистецтв України "Типові правила користування бібліотеками в Україні" № 319 від 25.05.2001 р., Наказу Міністерства освіти і науки України "Примірне положення про бібліотеку вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівнів акредитації" № 641 від 06.08.2004 р.

1.3. У своїй діяльності наукова бібліотека керується Конституцією України та Законами України "Про бібліотеки і бібліотечну справу", "Про вищу освіту", "Про освіту*', "Про національну програму інформатизації, документами з бібліотечної справи та іншими нормативними актами з питань бібліотечної справи, наказами та інструкціями Міністерства освіти і науки, України, методичними вказівками і рекомендаціями Науково-методичної бібліотечної комісії Міністерства освіти і науки України, Статутом університету, наказами та розпорядженнями по університету.

1.4. Правила користування Науковою бібліотекою (далі - Правила користування) - документ, що регламентує відносини користувача з Бібліотекою, встановлює загальний порядок організації обслуговування користувачів, доступ до фондів Бібліотеки, перелік основних послуг і умови їх надання, права і обов'язки користувача.

1.5. Інформаційні ресурси Бібліотеки Університету є невід'ємною частиною загальнодержавної довідково-інформаційної системи і знаходяться під охороною держави. Складовими ресурсної бази є: упорядковані фонди документів друку, документи на нетрадиційних носіях інформації, бази даних, мережеві інформаційні ресурси, матеріально-технічні засоби опрацювання, зберігання та передачі інформації.

1.6. Інформаційними ресурсами та послугами Бібліотеки Університету безкоштовно може користуватися весь контингент університету: студенти всіх форм навчання, аспіранти, докторанти, магістранти, професорсько-викладацький склад, працівники структурних підрозділів університету.

1.7. Додаткові платні послуги надаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2003 № 1180 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними науковими установами", Постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 № 1271 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності".

1.8. Учні середніх, середньо-професійних та вищих навчальних закладів, представники підприємств, організацій та установ, інші категорії читачів міста та області обслуговуються у відповідності до цих Правил користування та "Порядку надання додаткових платних послуг бібліотекою Чернігівського національного технологічного університету".

1.9. Правила надання, перелік та вартість додаткових платних послуг бібліотеки регламентуються Порядком надання додаткових платних послуг бібліотекою ЧДТУ, Прейскурантом додаткових платних послуг, що надаються бібліотекою ЧНТУ, які затверджуються ректором університету.

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.