FacebookTwitterПідписатися на RSS

Порядок запису до бібліотеки

1.1. Запис до Бібліотеки:- студентів, аспірантів, докторантів, магістрантів відбувається на підставі наказів про їх зарахування;

- викладачів, співробітників - на підставі наказів про прийом на роботу або службового посвідчення.

1.2. Для запису до Бібліотеки необхідно подати паспорт, студентський (аспірантський) квиток ( залікову киижку), або службове посвідчення, що є дійсним в поточному році.

1.3. Користувачі з інших установ записуються до Бібліотеки (з правом користування документами тільки в читальному залі) при наявності паспорта.

1.4. Учні та студенти інших навчальних закладів подають паспорт (за наявності), учнівський або студентський квиток свого навчального закладу.

1.5. На підставі поданих документів на кожного читача заповнюється реєстраційна картка, видається читацький квиток, заповнюється читацький електронний формуляр як документ, що підтверджує факт і дату видачі користувачеві документів з фонду Бібліотеки та їх повернення.

1.6. Бібліотекою видається реєстраційний документ - Читацький квиток, який надає право користуватись усіма підрозділами бібліотеки.

1.7. У разі втрати реєстраційного документу, користувач повинен заявити про це в Бібліотеку, отримати дублікат. Втрата реєстраційного документу не знімає з читача відповідальності за документи, що взяті в Бібліотеці.

1.8. Під час запису до Бібліотеки користувачі повинні ознайомитися з "Правилами користування Науковою бібліотекою Чернігівського національного технологічного університету" та підтвердити зобов'язання про їх виконання своїм підписом у читацькому квитку (формулярі, реєстраційній картці).

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.