FacebookTwitterПідписатися на RSS

Навчальний абонемент №3


Головним завданням в роботі навчального абонементу є ефективне забезпечення навчально-виховного процесу ВНЗ підручниками, посібниками, науковою, методичною, довідковою літературою, допомога студентам у підборі літератури для написання курсових робіт,контрольних, рефератів, доповідей та ін.

На абонементі здійснюється запис читачів до бібліотеки, їх подальший облік та перереєстрація. Під час запису до бібліотеки працівники абонементу проводять бесіду зі студентами щодо правил користування бібліотекою, знайомлять з основами бібліотечно-бібліографічної та інформаційної грамотності.

Бібліотекарі постійно перевіряють читацькі формуляри на правильність заповнення та розстановки. Проводять роботу по виявленню боржників, втраченої літератури.

Активно співпрацюють з деканатами з питань забезпечення учбового процесу.

Значну увагу бібліотекарі приділяють зберіганню фонду. Здійснюють пересування книжкового фонду, стежать за вірністю розстановки літератури. Здійснюють підготовку підручників, посібників для групового обслуговування читачів.

Працівники беруть участь в організації довідково-бібліографічного апарату абонемента, надають довідки та консультації у користуванні каталогами.

Абонемент проводить культурно-масову роботу серед студентів, що сприяє духовному збагаченню та виробленню ціннісних орієнтацій. Проводить активну виставкову діяльність. Бібліотекарі регулярно оновлюють постійно діючі та організовують тематичні та інформаційні книжкові виставки.

Працівники абонементу

/Files/images/IMG_6145.jpgБібліотекар I категорії Кілочицька Катерина Миколаївна/Files/images/Изображение 003.jpgБібліотекар II категорії Рейваховська Ганна Олександрівна /Files/images/IMG_0273.JPGБібліотекар II категорії Шишига Ганна Григорівна

Кiлькiсть переглядiв: 37

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.