FacebookTwitterПідписатися на RSS

Читальний зал №6(навчальної юридичної літератури)


Співробітниками читального залу надаються кваліфіковані послуги , довідки та консультації .У фонді зосереджені видання юридичного спрямування. Працівники стежать за їх фізичним станом, правильністю розстановки.

Якісне і повне бібліотечно-бібліографічне обслуговування забезпечується укомплектованим фондом, системою картотек. В залі читачі можуть звернутися до традиційних паперових каталогів та картотек, або скористатися електронним каталогам для пошуку необхідної інформації. До послуг користувачів БД «BOOK» та БД «JORN» системи автоматизації бібліотек «ІРБІС». Устатковані 4 автоматизованих робочих місця для студентів.

Досвідчені бібліотекарі допоможуть розібратися з пошуком та в користуванні каталогами. До послуг користувачів книжкові, періодичні, методичні видання в електронному вигляді, а також вільний доступ до мережі Інтернет.

Бібліотекарі читального залу постійно вивчають потреби користувачів і знаходяться в пошуку нових форм і методів роботи для їх задоволення .

В приміщенні читального залу проходять культурно-масові заходи, цікаві зустрічі, презентації, книжкові виставки.

/Files/images/IMG_6152.jpgБібліотекар II категорії Моргацька Тетяна Миколаївна /Files/images/IMG_6132.jpgЗав. сектором Самойліченко Марія Володимирівна

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.