FacebookTwitterПідписатися на RSS

Читальний зал №7 (документів з гуманітарних дисциплін та соціальної роботи)


Одним з головних завдань читального залу є оперативне інформаційно-бібліографічне обслуговування читачів.

В фонді читального залу зібрані книги і періодичні видання гуманітарного, суспільно-політичного та соціального спрямування. Велика увага приділяється збереженню фонду та підтримці його в належному стані. Бібліотекарі постійно стежать за станом документів, правильністю розстановки, наявністю пошкодженої літератури. Своєчасно займаються ремонтом книг та журналів, відновленням сторінок. Для зручності в зберіганні та користуванні формуються газетні підшивки.

Для широкого розкриття змісту фонду та розширення інформаційного сервісу залишаються актуальними традиційні методи обслуговування за допомогою систематичного каталогу та систематичної картотеки статей.

Співробітниками читального залу постійно надаються бібліографічні довідки та консультації, здійснюється допомога в підборі необхідної літератури за запитами користувачів.

Масова робота є невід’ємною складовою частиною читального залу і спрямована на суспільно-політичну орієнтацію студентів, популяризацію культурної спадщини, виховання національної, морально-етичної свідомості.

Важливе місце в роботі читального залу посідає і виставкова діяльність. Постійне оформлення виставок допомагає розкриттю та популяризації фонду. Кожна виставка за змістом, формою, різноманітністю індивідуальна.

/Files/images/IMG_1465 г.jpgЗав. сектором Король Галина Василівна/Files/images/IMG_6162.jpgБібліотекар II категорії Гаркун Юлія Василівна /Files/images/IMG_5836 ю.jpgБібліотекар I категорії Подсосова Катерина Михайлівна

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.